Zvaniet vai rakstiet mums +371-29610402, info@pmc.lv

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgu laiku aizņem procedūra?
 
Procedūra var ilgt sākot no vienas stundas līdz pat piecām stundām vienas sesijas laikā, atkarībā no apstrādājamās zonas izmēra. Tas ir ļoti rūpīgs, juvelieru darbs, kad zona ar matu trūkumu tiek apstrādātā ar mikropunktiņiem noteiktā secībā. Pirmās procedūras laikā tiek izveidots jaunās matu līnijas zīmējums un izdarīts pamatu aizpildījums. Nākamajā dienā tiek taisīta analoģiskā procedūra maksimālai un vienotai krāsas piesātinājuma izveidei.
Pēc mēneša ir jāveic viena vai divas koriģēšanas procedūras, lai saglabātu rezultātu vai sasniegtu vēl lielāku krāsas piesātinājumu.
Kopumā, vislabāko rezultātu sasniegšanai ir nepieciešamās trīs vai četras sesijas. Tās visas ietilpst procedūras kopējās izmaksās.

Cik ātri es varu veikt procedūru?

Pirms procedūras ir nepieciešama obligātā konsultācija ar speciālistu. Pēc konsultācijas Jūs uzreiz varēsiet noteikt procedūras datumu. Tomēr Jūs varat atnākt uz konsultāciju bez nepieciešamības uzreiz pierakstīties uz procedūru. Ir jāatceras par to, ka konsultācija ne uz ko Jūs nepiespiež. Tā ir nepieciešama, lai dabūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, bet mēs nekad neuzstāsim uz tūlītējas procedūras veikšanas, gluži otrādi, Jums ir cītīga jāpārdomā visus argumentus par un pret un jāpieņem patstāvīgs un apzināts lēmums.

Vai procedūra ir sāpīga?
 
Uz šo jautājumu nav iespējams sniegt pārliecinātu atbildi, jo sāpju izjūtas ir diezgan individuāls moments. Pat vienam un tam pašam cilvēkam, noteiktā laika periodā, sāpju slieksnis var mainīties. Tomēr izglītots speciālists vienmēr centīsies novest sāpju izjūtas līdz minimumam, uzturot anestēzijas darbību procedūras izpildes laikā. Būtībā, procedūras laikā, mūsu klienti neizjūt nekādas sāpes, tikai dažkārt sāpju izjūtas var parādīties, bet ir vieglas un panesamas. Jūs arī varat iepriekš izdzert pretsāpju preparātu (Ibumetīns, paracetamols), ja Jūs vēlaties papildus „apdrošinājumu”.
Pēc procedūras un dzīšanas laika, sāpju izjūtas nepastāv.
 
Cik droša (sterila) ir procedūra?
 
Daudzās Eiropas valstīs, mikropigmentācijas procedūra stāv vienā rindā ar sarežģītām medicīniskām operācijām, un tās īstenošanai ir nepieciešams ievērot stingrākus higiēnas un sanitārijas likumus.
  • Izmantojamās adatas ir sterilas un ir iepakotas vienreizējā iepakojumā.
  • Visi priekšmeti, kuriem speciālists pieskaras procedūras izpildes laikā, ir ietīti vienreizējās lietošanās plēvē (galds, lampa, krēsls, aparatūras virsmas). Tikai tas palīdzēs ievērot virsmas „vienreizējas lietošanas” noteikumu.
  • Speciālistam ir obligāti jāizmanto aizsardzības līdzekļi (cimdi, maska).
  • Pēc procedūras speciālists izmet izmantotās adatas speciālā konteinerā.
  • Speciālistam, kurš veic Jums procedūru, ir veselības un higiēnas sertifikāts.
 
Kādas krāsas es varu izvēlēties?
 
Pigmenta krāsas tiks pieskaņotas Jūsu dabiskām izskatam. Speciālists uztaisīs krāsu analīzi un noteiks Jūsu ārēja izskata tipu un intensivitātes pakāpi. Priekšroka tiek dota dabiskām krāsām, kuras ir tuvākās naturālām. Tomēr ir jāņēm vērā, ja Jūsu naturālā matu krāsa ir ļoti gaiša, pelēkā vai rudā, tad standarta trihopigmentācijas procedūrai nav jēgas, jo ļoti gaiši vai rudi punktiņi uz Jūsu galvas ādas nebūs labi redzami un nedos apmierinošu vizuālo efektu.


Cik ilgi turās procedūras gala rezultāts?

Procedūras gala rezultats ir salīdzinoši laicīgs. Tas nozīme, ka pigments pakāpeniski izbalināsies gadu laikā. Nav iespējams precīzi paredzēt minimālo un maksimālo rezultāta saglabāšanas laiku, jo tas ir stipri atkarīgs no individuālo faktoru daudzveidības (ādas tips, dzīvesveids, nodarbošanās ar sportu, saules staru ietekme, utt.). Mūsu klientiem, kuri jau uztaisīja pirmreizējo procedūru un vēlās saglabāt rezultātu sākotnējā izskatā nākamo gadu laikā, mēs piedāvājam “atjaunošanās” procedūras pēc speciālās cenas, kuru izrēķina balstoties uz procedūru patērēto laiku (150 eiro / stundā). Vidēji, atjaunošanās procedūra var ilgt no 1 līdz 1.5 stundām.
 
Kāpēc es nevaru uztaisīt procedūru uz visiem laikiem?

Trihopigmentācijas procedūra piedāvā matu izkrišanas problēmas pagaidu risinājumu, kas nozīme ka klientam ir vienmēr izvēles iespēja. Pagaidu risinājumam ir vairākās priekšrocības:
  1. Iespēja ar laiku veikt izmaiņas matu līnijas zīmejumā
  2. Iespēja mainīt stilu un atteikties no trihopigmentacijas bez negatīvām sekām (viņa pazūdīs pati, bez piespiedu noņemšanas ar lāzera palīdzību)
  3. Speciālā trihopigmentācijas krāsa pazudīs ātrāk, nekā sākas pigmenta krāsas izmaiņa. Tajā laikā, tetovēšanas (permanentie) pigmenti noteikti degradēs ar laika gaitu, no ārējo faktoru kaitīgas iedarbības.
  4. Jums nevajadzēs visu laiku “piezīmēt” papildus punktus, gadījumā, ja matu izkrišana turpināsies. Ir jāņēm vērā, ka Jūsu finansiālās preferences un iespējas var mainīties.
  5. Matu sirmošanās gadījumā, trihopigmentācija pārstāj būt par efektīvu vizuālo risinājumu.
 
Cik bieži man būs jāgriež mati pēc trihopigmentācijas procedūras?

Ja jūs izvēlaties procedūru ar skūto matiņu efektu, lai trihopigmentācijas efekts izskatītos maksimāli pievilcīgi, mēs rekomendējam skūt matus ar matu griežamo mašīnu ik pēc 5-7 dienām. Tas ļaus pigmentētām zonām izskatīties maksimāli dabīgi un nemanāmi, turklāt, ja to darīt patstāvīgi, tas ļauj Jums ietaupīt naudu par friziera pakalpojumiem.

Cik maksā šī procedūra?

Procedūras maksa ir atkarīga no apstādājamās virsmas lieluma un tiek noteikta balstoties no matu izkrišanas pakāpes pēc Norvuda-Hamiltona skalas. Piemēram, pilnvērtīga trihopigmentācijas procedūra (3 sesijas) matu izkrišanas 3 un 4 pakāpei maksās 800 eiro. Mēs vēlamies atgādināt, ka piedāvājam īpašās cenas tiem klientiem, kuri piekrīt publiski padalīties ar savu stāstu ar citiem potenciāliem klientiem (foto un video filmēšana).