Zvaniet vai rakstiet mums +371-29610402, info@pmc.lv

Mikropigmentācija vīriešiem

Šodien mēs jo biežāk redzam kosmētisko līdzekļu reklāmu, kas ir orientēta tieši uz vīriešiem. Stiprā dzimuma pārstāvji jo vairāk velta uzmanības savam ārējam izskatam. Manikīrs, pedikīrs, kosmetologs, specializētas SPA programmas un masāža – šie pakalpojumi jau sen ir obligāto sarakstā mūsdienīgam, dinamiskam vīrietim. Orientētam uz vīrieti pakalpojumam jābūt ātram, efektīvam un piederīgam. Mikropigmentācija arī nepalika malā.
Ja mēs runājam par permanento grimu vīriešiem, tad vārds «grims» var dezorientēt, jo vīrieši ikdienas dzīvē grimu neliek. Bet atcerēsimies, ka eksistē televīzijas grims, kas padara seju izteiksmīgāku, bet tajā pat laikā nav pamnāms. Mikropigmentācijas mērķis ir tāds pats — padarīt acis izteiksmīgākas, uzacis koptākas un lūpas vizuāli pilnīgākas. Darbā izmanto dabisku toņu krāsas un vieglas, caurspīdīgas uzklāšanas tehnikas.
Kā arī ļoti aktuālas var būt paramedicīnas kamuflējošas procedūras: vitiligo, kā arī sejas rētu un galvas apmatojuma vizuāla korekcija.

UZMANĪBU! PMC sadarbībā ar Citadele banku piedāvā iespēju veikt mikropigmentācijas procedūru uz nomaksu. Sīkāku informāciju par nosacījumiem un iespējām lūgt mūsu administratoram vai lasīt tiešsaistē ŠEIT

 
Konsultācija (alerģiskā prove, iepriekšējais dizains)    20 Eur
Uzacis (daļēja/pilna rekonstrukcija)    160/300 Eur
Acis (starpskropstu zona)   150 Eur
Lūpas (izgasmošana virs augšējās lūpas

Ieēnošana zem apakšējās vizuālai apjoma palielināšanai)

   140 Eur
Zonas korekcija (pēc mēneša)    50 Eur
Atjaunošana kvalitātes uzturēšanai (periodā līdz 18 mēnešiem)   100/150 Eur  
Gadījumā, kad veiktas vairākas procedūras, atlaide
  15%

Darbu bildes skatieties ŠEIT