Pirms procedūras sagatavošana

preparation before tricopigmentation
Dažas dienas pirms procedūras veikšanas ir nepieciešams nogriezt matus uz noteiktu minimālo garumu. To var uztaisīt mūsu rekomendētie speciālisti-frizieri, kuri apmeklēja iepazīšanās seminārus klīnikā un zina visu par trihopigmentācijas procedūru. Rekomendējamo salonu sarakstu var apskatīties ŠEIT.

Konsultācijas laikā mūsu speciālists izmeklēs Jūsu galvas ādas stāvokli un noteiks vai ir iespējams taisīt procedūru uzreiz vai tomēr ir nepieciešamās sagatavošanās pasākumi. Par novirzi no normas tiek uzskatīts:
  • Pārmērīgs galvas ādas sausums
  • Blaugznas
  • Pārmērīgs ādas taukums
  • Iekaisums
Speciāls ārstniecisks pīlings, šampūns un maska palīdzēs novērst galvas ādas individuālo problēmu. Tas ievērojami uzlabos trihopigmentācijas procedūras efektivitāti, palīdzēs nodrošināt precizitāti, vienmērīgumu un rezultāta ilgtermiņa noturīgumu.
 
Pakalpojums Apraksts Cena
Pamata sagatavošanās pasākumi trihopigmentācijas procedūras veikšanai Matu griezums + speciālā galvas ādas aprūpe (dziļa attīrīšana un galvas ādas ārstēšana, maska, mazgāšana arJ.F.Lazartigue preparātiem) 50 € (1 stunda)
Atsevišķi:    
Galvas ādas un matu diagnostika arJ.F.Lazartiguesistēmas palīdzību Datora diagnostika ar palielināmās kameras palīdzību un ārstēšanas programmas izstrādi1 14 € (30 min.)
Dziļa attīrīšana un galvas ādas ārstēšana arJ.F.Lazartiguepreparātiem Taukainās un/vai iekairinātās galvas ādas dziļas attīrīšanas procedūra uzPropolis Jelly2vai Massage Gel3(no blaugznām) pamata. 12 € (15 min.)
J.F.Lazartigue maska Maska ar Šī sviestu, sojas pienu vai mitrinoša maska 17 € (30 min.)
 
  1. Mūsu partneri ir skaistuma Institūta Liora specialisti, kuri veic galvas ādas diagnostiku ar J.F.Lazartigueprofesionālās sistēmas palīdzību. Tas ir speciāls diagnostisks aparāts, ar kura palīdzību ir iespējams atklāt jebkuru problēmu un piemeklēt atbilstošus produktus tās efektīvai likvidēšanai, sastādot galvas ādas un matu individuālo aprūpes programmu. Pateicoties kamerai, kura palielina objektu 70 – 140 reizēs, aparāts ļauj diagnosticēt gan galvas ādas, gan matu stāvokli visā garumā, ieskaitot arī mata sīpolu. Katram klientam tiek izveidota elektroniskā karte, kur ir saglabāta visa informācija un bildes, lai salīdzinātu rezultātus pēc aprūpes un ārstēšanas kursa.
  2. PropolisJelly attīrīšana. Propolisam piemīt nomierinošās un ārstnieciskās īpašības, un tā 10% saturs izmantojamā produktā garantē galvas ādas iekaisuma procesu novēršanu, mikrocirkulācijas uzlabošanu un papildu skābekļa pieplūdumu matu saknēm. Vienlaicīgi, tas palīdz likvidēt mikroorganismus, kuri sekmē blaugznu un pārmērīgu ādas tauku izveidi. Tieši pirms mazgāšanas uz galvas ādas tiek uzklāts un viegli iemasēts PropolisJelly, kurš 5 minūšu laikā likvidē pārmērīgus ādas taukus un nomirušas galvas ādas šūnas, dezinficē, noņem niezēšanu un iekaisumu (blaugznu iespējamie vēstneši).
  3. Attīrīšana ar MassageGel. Procedūra ar masāžas gēlu nodrošina nomierinošu, dziedējošo un antibakteriālo iedarbību uz galvas ādu, nodrošina ārstniecisko iedarbību un svaiguma efektu visas dienas garumā, pateicoties sastāvā esošam mentolam. Maigs, ārstniecisks komplekss, kurš novērš nelīdzsvarotību; glicerīns un citi mitrinātāji, masāžas gēla attīrīšanās un eksfoliācijas aģenti nodrošina pilnvērtīgu ārstniecisko procesu, labvēlīgu un ilgstošu iedarbību uz galvas ādas, likvidējot blaugznas un gan palielinot citu ārstniecisko preparātu iedarbību gan sniedzot svaiguma un viegluma sajūtu.